Penzion Haltmar ( horské minikáry a summer tubing Ramzová )

Nově postavený celodřevěný penzion nabízí stylové ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském i turistickém centru v Jeseníkách - přímo na sjezdovce. Uspokojí požadavky na ubytování i náročnější zákazníky. Penzion stojí na úpatí sjezdovky, v těsné blízkosti stanice lanové dráhy, parkoviště a provozem sněhových člunů, resp. horských minikár. Nabízíme prostorné pokoje s předsíní a koupelnou s vanou. Po celou dobu pobytu máte k dispozici kuchyň s vybavením k přípravě nápojů i jídel.  Přijďte vnašem novém penzionu do jednoho z pěti čtyřlůžkových pokojů. Na každém pokoji Vám bude k dispozici TV, samostatná koupelna s vanou a WC. Ubytovaným bude podávána snídaně formou bufetu.

Další jídlo si hosté zajišťují sami. Můžete si je připravit v zařízené kuchyni, během dne si dopřát něco lehčího ve středisku rychlého občerstvení, které je součástí penzionu a nebo prověřit pohostinnost mnoha místních restaurací se širokou nabídkou jídel a nápojů. V letních měsících si ubytovaní s velkou oblibou připrají své grilované speciality na krbovišti, které je součástí venkovního posezení pro hosty. 

Kdo Ramzovou v Jeseníkách již někdy navštívil, zjistil, že jde o opravdové centrum zimního i letního vyžití. Milovníci zimních radovánek neodolají spoustě sjezdovek s rozmanitou obtížností a kilometrům upravených běžeckých tras. Mohou využít hned několi přepravních zařízení pro lyžaře včetně nově postavené čtyřsedačkové lanovky. Služby ve středisku nabízí hned několik lyžařských škol a půjčoven sportovního vybavení se servisem. Snow tubing Své si zde najdou i hosté mimo zimní sezónu. Líbit se zde bude vyznavačům turistiky, cykloturistiky a nebo jen klidného prostředí uprostřed hor a lesů. Jedinečnou atrakcí nejen pro děti je jízda na hoských minikárách a novinky letošního roku: golfové odpaliště, zorbing, paintball, trampolína a půjčovna koloběžek WOOX. Menší děti se na dlouhý čas zabaví na profesionálně vybudovaném dětském hřisti s průlezkami, skuzavkami, pérovými houpačkymi nebo kolotoči.

Telefon: 603 485 619 /minikáry

              603 482 433 /ubytování

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.haltmar.cz

 

contentmap_plugin

Nabízené výhody

  • Image
    FREE +50 bodů

    Horské minikáry a summer tubing Ramzová

    1 jízda snowtubing zdarma k 10 zakoupeným 

    platí do konce platnosti kartysníh

banner2 248x135

HOTLINE

+420 777 589 075
+420 725 349 337

Věrnostní systém

 

 

 

 

Chci nabízet služby

V případě zájmu o spolupráci se zaregistrujte do systému CardBerg na níže uvedeném odkaze.

registrace služby

Naši partneři