contentmap_module

Co zažít

Areál Kouty

Ski areál Kouty - vyzkoušejte novou modrou sjezdovku v délce 3050 m nebo dvě, více než 2 km dlouhé sjezdovky, největším lákadlem je moderní šestisedačková lanovka, první v České republice. Celková délka sjezdovek 11,5 km zaručuje areálu Kouty prvenství mezi moravskými lyžaskými středisky. Ubytování v Jeseníkách pro 180 osob přímo v areálu nabízejí Apartmány Kouty.

detail

Bělá v pohybu - sportovně zábavní centrum

Sportovně zábavní centrum pro děti i dospělé. Pod jednou střechou najdete dětské hřiště a hernu, zábavní a vzdělávací dotykové obrazovky a jiné atrakce.

detail

zobrazit nabízené výhody (3)
 • 15% +30b.
  15% sleva na vstupné (platí pro děti i dospělé) 

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport
 • 10% +30b.
  10% sleva pro doprovod.  

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport
 • 10% +50b.
  10% sleva na vstup na lyžařský trenažér 

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport

Čertovy kameny

Chata s ubytováním a restaurací se nachází na úbočí jedné z dominant Jesenicka- vrcholu Zlatého chlumu. Chata Čertovy kameny je postavená v krajině, která přímo vybízí ke strávení klidného rodinného pobytu spojeného s poznáváním přírodních krás, s turistikou, cyklistikou a dalšími sporty, je i vhodná pro strávení letní a zimní dovolené. Svojí nadmořskou výškou, zdravým čistým vzduchem a klidným prostředím se chata hodí i pro ozdravné pobyty dětí.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 20% +30b.
  20% sleva na 4 vybraná regionální jídla. 

  Pstruh na roštu, houbové rizoto, kynuté borůvkové knedlíky, domácí čertovský vdoleček) platí do konce platnosti kartygastronomie

Ennea caffé

Jednoho dne jsme zjistili, že v Jeseníku chybí místo, které by naplňovalo naše představy o „kavárenském povalečství“, ale nejen o něm. Místo, kde se lidé potkají a kde na ně nebudou ze všech stran útočit reklamy a z reproduktorů vykřikovat moderátoři „hlasité pravdy“. Místo, které může sloužit jako azyl, útočiště, pro setkání s přáteli nebo pro chvíle s knihou. Především ale místo, kde je k dostání poctivá káva a něco dobrého k ní.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 1+1 +30b.
  1+1 esspreso zdarma  

  platí do konce platnosti kartygastronomie

Golf Club Město Albrechtice

Jedná se o 100. klub České Golfové federace. Jeho posláním je přivést golf na úpatí Jeseníků. K dispozici jsou celoročně otevřené tréninkové plochy. Mezi další služby poskytované golfovým klubem patří golfová akademie, driving range, propagace na našem golfovém hřišti ve formě reklamních cedulí a v neposlední řadě nabízíme možnost organizace firemních turnajů.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 25% +30b.
  25% sleva na veškeré golfové služby 

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport

Horský hotel Skiland

Horský hotel SKILAND leží v obci Ostružná, v CHKO Jeseníky. Hotel leží v blízkosti Ramzovského sedla, Petříkova, Ostružné a vytváří tak jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné jak sjezdové a běžecké lyžařské areály, tak množství cyklotras a pěších turistických tras. Rekreační areál SKILAND poskytuje ideální prostředí pro sjezdové lyžování, běžky, cykloturistiku i turistiku. Je ideálním nástupištěm výprav na hřebeny Hrubého Jeseníku s Pradědem na jedné straně a oblasti Kralického sněžníku a Rychlebských hor na straně druhé. Nabízí stravování a ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích i apartmánech s vlastní kuchyňkou.

detail

zobrazit nabízené výhody (5)
 • 1+1 +50b.
  1+1 osoba ZDARMA na vstupné do expozice hudebních nástrojů  

  Otevírací doba denně 10-17 hod. Informace a vstupenky na recepci hotelu. Tel: 737 050 161, mail: skiland@skiland.cz. Sleva se nevztahuje na prohlídky s průvodcem nebo zážitkové prohlídky. platí do konce platnosti kartykultura a historie
 • 20%
  20% tenisové kurty 

  nutná rezervace předem na tel. 737 050 161, nebo skiland@skiland.cz platí do konce platnosti kartypříroda a sport
 • 20% +30b.
  20% sleva na půjčovné na sportovní vybavení 

  nutná rezervace předem na tel. 737 050 161, nebo skiland@skiland.cz platí do konce platnosti kartypříroda a sport
 • FREE +10b.
  zdarma tenisové kurty pro ubytované 

  ubytovací balíčky platí po dobu pobytuslužby
 • FREE +30b.
  zdarma půjčovné sportovního vybavení pro ubytované 

  pobytový balíček platí po dobu pobytukultura a historie

Hotel a Pizzeria Istria

Najdete nás v samotném centru Velkých Losin v Hotelu Istrie. Připravujeme pro Vás speciality italské kuchyně vyrobené z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovin. Naši kuchaři jsou opravdovými mistry v oboru a své dlouholeté zkušenosti s italskou gastronomií rádi předvedou ve svých výrobcích i Vám. Přijďte posedět a ochutnat některou ze specialit naší kuchyně v příjemném prostředí naší restaurace.

detail

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m². Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová – lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo. Mezi nabízené služby hotelu patří restaurace s terasou, wellness, masážní studio, fitness, venkovní hřiště s umělým povrchem a osvětlením, pétanque- rozsáhlá zahrada s rybníky a dětským hřištěm.

detail

zobrazit nabízené výhody (4)
 • 10% +30b.
  10% sleva na 60 min vstup do wellness centra  

  platí v časech 10:00 - 15:30 platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 20% +30b.
  20% sleva na celodenní aktivní balíček  

  60 minutový vstup do wellness a saunového světa, 60 minutové využití víceúčelového hřiště, 60 minutové využití petanquového hřiště, 60 minut lukostřelby,5 minut aquazorbingu platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 15% +30b.
  15% sleva na 120 min. do wellness od 10:00 do 15:30 hod.-dospělý 

  bazén, whirlpool, platí od 10:00 do 15:30 platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 15% +30b.
  15% sleva na 120 min. do wellness od 10:00 do 15:30 hod.-dítě 

  bazén, whirlpool, platí od 10:00 do 15:30 hod. - děti do 10 let platí do konce platnosti kartyaqua a wellness

Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta*** v Jeseníkách leží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Nachází se přímo u Skiparku Filipovice a pouze jednu zastávku skibusu od skiareálu Červenohorské sedlo, uprostřed nejoblíbenějších sportovních center Jeseníků Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová s širokou nabídkou zimního i letního vyžití. Strategická poloha hotelu v blízkosti známých lázeňských center Karlova Studánka, Lipová a Jeseník právem řadí toto letovisko mezi nejnavštěvovanější v České republice. Navštivte Jeseníky.

detail

zobrazit nabízené výhody (2)
 • 30% +30b.
  30% sleva na vnitřní bazén a infrasaunu 

  platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 10% +30b.
  10% sleva na útratu v restauraci. 

  platí do konce platnosti kartygastronomie

Hotel Zlatý Chlum

Ubytování v hotelu ZLATÝ CHLUM je skvělou základnou pro vaše procházky či vyjížďky do nádherné panenské přírody Jeseníku. Vaše rekreace a ubytování vám bude jistě vyhovovat v nedávno zrekonstruovaném stylovém hotelu v České Vsi. Samotný hotel je vybaven saunou a posilovnou. Hotel se taktéž může pochlubit vyhlášenou kuchyní, která znásobí váš pocit z dobře strávené dovolené nebo jen prodlouženého víkendu. Den plný zážitků pak můžete zakončit ve stylové vinárně hotelu. Budova je rovněž plně bezbariérová.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 100Kč +30b.
  100 Kč. sleva z útraty nad 500 Kč v hotelové restauraci  

  platí do konce platnosti kartygastronomie

banner2 248x135

HOTLINE

+420 725 349 337
+420 777 758 623

Věrnostní systém

 

 

 

 

Chci nabízet služby

V případě zájmu o spolupráci se zaregistrujte do systému CardBerg na níže uvedeném odkaze.

registrace služby

Naši partneři