contentmap_module

Co zažít

Bělá v pohybu - sportovně zábavní centrum

Sportovně zábavní centrum pro děti i dospělé. Pod jednou střechou najdete dětské hřiště a hernu, zábavní a vzdělávací dotykové obrazovky a jiné atrakce.

detail

zobrazit nabízené výhody (3)
 • 10% +30b.
  10% sleva pro doprovod.  

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport
 • 15% +30b.
  15% sleva na vstupné (platí pro děti i dospělé) 

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport
 • 10% +50b.
  10% sleva na vstup na lyžařský trenažér 

  platí do konce platnosti kartypříroda a sport

Čertovy kameny

Chata s ubytováním a restaurací se nachází na úbočí jedné z dominant Jesenicka- vrcholu Zlatého chlumu. Chata Čertovy kameny je postavená v krajině, která přímo vybízí ke strávení klidného rodinného pobytu spojeného s poznáváním přírodních krás, s turistikou, cyklistikou a dalšími sporty, je i vhodná pro strávení letní a zimní dovolené. Svojí nadmořskou výškou, zdravým čistým vzduchem a klidným prostředím se chata hodí i pro ozdravné pobyty dětí.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 20% +30b.
  20% sleva na 4 vybraná regionální jídla. 

  Pstruh na roštu, houbové rizoto, kynuté borůvkové knedlíky, domácí čertovský vdoleček) platí do konce platnosti kartygastronomie

Coffee Natura Bar Jeseník

Nacházíme se v lázeňském městě Jeseník, v budově Albertu. V Coffee Natura Bar se můžete těšit na naši vlastní směs kávy, kterou Vám s láskou a péčí připraví naši baristé, sypané čaje, domácí limonády, skvělé dortíky a mnoho dalšího. Do kavárny s sebou můžete také vzít Vaše ratolesti, které se jistě zabaví v dětském koutku. Zpestřením pro Vás může být také náš kavárenský povaleč Barney, mluvící Alexandr velký, který Vám poradí, zda si dát cappuccino nebo espresso😊
 
Těšíme se na návštěvu!
Team Coffee Natura Bar

detail

zobrazit nabízené výhody (2)
 • Za 10 Kč
  Ke cappuccinu XL 1 espresso nebo espresso plno za 10 Kč 

  platí do konce platnosti kartygastronomie
 • FREE +30b.
  Zdarma dortík při útratě nad 200 Kč. Pouze o víkendu 

  platí do konce platnosti kartygastronomie

Cyklohotel STARÝ MLÝN

Hotel STARÝ MLÝN se nachází v samém srdci Jesenicka obklopen kopci a lesy ve velice klidné části s názvem Dětřichov, přibližně tři kilometry od centra města Jeseník.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 10% +40b.
  10 %sleva na útratu nad 500 Kč 

  platí do konce platnosti kartygastronomie

Ennea caffé

Jednoho dne jsme zjistili, že v Jeseníku chybí místo, které by naplňovalo naše představy o „kavárenském povalečství“, ale nejen o něm. Místo, kde se lidé potkají a kde na ně nebudou ze všech stran útočit reklamy a z reproduktorů vykřikovat moderátoři „hlasité pravdy“. Místo, které může sloužit jako azyl, útočiště, pro setkání s přáteli nebo pro chvíle s knihou. Především ale místo, kde je k dostání poctivá káva a něco dobrého k ní.

detail

Horské minikáry a summer tubing Ramzová

Penzion Haltmar nabízí jedinečnou atrakci horských minikár, která zajišťuje zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Na start Vás vyveze pozemní výtah a pak už záleží na Vaší odvaze, jakou rychlostí dráhu projedete. Dráha se nachází přímo vedle penzionu Haltmar v Ramzové. Délka výtahu je 350 m a délka samotné dráhy je 855 m. Dalším netradičním zážitkem je snow tubing- zážitek budete mít již při jízdě nahoru vlekem a pak se bezpečně spustíte koridorem na sněhovém člunu dolů. Délka vleku je 350 m a délka dráhy je 500 m.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 10+1 +30b.
  1 jízda snowtubing zdarma k 10ti zakoupeným 

  platí do konce platnosti kartysníh

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m². Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová – lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo. Mezi nabízené služby hotelu patří restaurace s terasou, wellness, masážní studio, fitness, venkovní hřiště s umělým povrchem a osvětlením, pétanque- rozsáhlá zahrada s rybníky a dětským hřištěm.

detail

zobrazit nabízené výhody (4)
 • 10% +30b.
  10 %sleva na masáže dle hotelové nabídky - Hotel Toč 

  platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 15% +30b.
  15% sleva na 120 min. do wellness od 10:00 do 15:30 hod.-dospělý 

  bazén, whirlpool, platí od 10:00 do 15:30 platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 15% +30b.
  15 %sleva na 120 min. do wellness od 10:00 do 15:30 hod.-dítě 

  platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 10% +30b.
  10% sleva na 60 min vstup do wellness centra  

  platí v časech 10:00 - 15:30 platí do konce platnosti kartyaqua a wellness

HOTEL PARK Ostružná

Pohodlné ubytování v moderních pokojích ve dvou budovách s výtečnou domácí kuchyní, výhodné ceny a skvělá poloha v srdci Jeseníků – to je Hotel Park Ostružná. Využijte příležitost a ubytujte se v hotelu v Jeseníkách, který je vhodný pro jednotlivce, páry, rodiny a i větší skupiny osob. Z Hotelu Park Ostružná máte snadno na dosah lyžařské, turistické i cyklistické trasy. Přímo v hotelu pak najdete krytý bazén, saunu, whirpool, dětský koutek, stolní tenis, dětské hřiště a další vybavení pro příjemné trávení volného času. Rezervujte si ubytování v Jeseníkách právě nyní.

detail

zobrazit nabízené výhody (2)
 • 20%
  20 %sleva na ubytování z ceníkových cen za ubytování se snídaní 

  platí do konce platnosti kartyGarni hotel
 • 10% +30b.
  10 %sleva na vstup do termálního a krytého bazénu pro rodiny s dětmi 

  platí do konce platnosti kartyaqua a wellness

Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta*** v Jeseníkách leží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Nachází se přímo u Skiparku Filipovice a pouze jednu zastávku skibusu od skiareálu Červenohorské sedlo, uprostřed nejoblíbenějších sportovních center Jeseníků Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová s širokou nabídkou zimního i letního vyžití. Strategická poloha hotelu v blízkosti známých lázeňských center Karlova Studánka, Lipová a Jeseník právem řadí toto letovisko mezi nejnavštěvovanější v České republice. Navštivte Jeseníky.

detail

zobrazit nabízené výhody (2)
 • 30% +30b.
  30% sleva na vnitřní bazén a infrasaunu 

  platí do konce platnosti kartyaqua a wellness
 • 10% +30b.
  10% sleva na útratu v restauraci. 

  platí do konce platnosti kartygastronomie

Hotel Zlatý Chlum

Ubytování v hotelu ZLATÝ CHLUM je skvělou základnou pro vaše procházky či vyjížďky do nádherné panenské přírody Jeseníku. Vaše rekreace a ubytování vám bude jistě vyhovovat v nedávno zrekonstruovaném stylovém hotelu v České Vsi. Samotný hotel je vybaven saunou a posilovnou. Hotel se taktéž může pochlubit vyhlášenou kuchyní, která znásobí váš pocit z dobře strávené dovolené nebo jen prodlouženého víkendu. Den plný zážitků pak můžete zakončit ve stylové vinárně hotelu. Budova je rovněž plně bezbariérová.

detail

zobrazit nabízené výhody (1)
 • 100Kč +30b.
  100 Kč. sleva z útraty nad 500 Kč v hotelové restauraci  

  platí do konce platnosti kartygastronomie

banner2 248x135

HOTLINE

+420 777 589 075
+420 725 349 337

Věrnostní systém

 

 

 

 

Chci nabízet služby

V případě zájmu o spolupráci se zaregistrujte do systému CardBerg na níže uvedeném odkaze.

registrace služby

Naši partneři